Ondřej KocmanSlužbyInternetový marketing → Copywriting — psaní úspěšných textů pro web

Copywriting — psaní úspěšných textů pro web

Copywriting — psaní úspěšných textů pro web

Obsah webu a tedy zejména texty mají tu největší informativní hodnotu na internetových stránkách. Právě texty prodávají a přimějí návštěvníka k nákupu a proto je důležité mít texty poutavé, sdělné a inspirující k objednání. Nechte si napsat výstižné a poutavé texty a zvyšte tak své prodeje i návštěvnost.

Co pro Vás mohu udělat?

Jakým stylem píšu a jakou mám filozofii?

Webové texty se píší pro návštěvníky stránek a z toho je třeba vycházet, i když někteří si chybně myslí, že je to zejména pro vyhledávače. Není tomu tak a pokud vám někdo bude nabízet psaní textů hlavně pro ně, tak radím rychle od něj pryč. Texty jsou zkrátka pro lidi a tímto stylem je i já píšu. Samozřejmě, že při psaní textů dodržuji webové standardy a tím zajišťuji jejich dobrou vyhledatelnost.

Kolik to bude stát?

Cena záleží na rozsahu, složitosti zadání a tématu požadovaných textů. Standardně si za práci účtuji hodinovou sazbu, ale je možné se domluvit i úkolově. U nových klientů vybírám při první zakázce zálohu ve výši 50%.

Jak se mnou navazát spolupráci?

Napište mi e-mail, zjistíme možnosti spolupráce a domluvíme se na dalším postupu anebo si můžete objednat služby online přímo z mého webu. ;-)

Ondřej Kocman

Ondřej Kocman — internetový marketing a strategie
konzultant a webdesigner

Sledujte mě na Twitteru! Profil na LinkedIn!

Tento web využívá soubory cookies a jeho užíváním s tím souhlasíte.

Mapa stránek | RSS

© 2002 - 2022 Ondřej Kocman — Všechna práva vyhrazena.