Ondřej Kocman → Reference

Reference

Od roku 2002 mi prošlo pod rukama řada zakázek. Nejvíce zkušeností jsem získal v oblastech marketingu, hostingu a webdesignu se specializací na redakční systém WordPress. Pracuji jak s vysokými, tak nízkými rozpočty na celkovou firemní marketingovou strategii, poskytoval jsem hosting více než pěti stovkám spokojených klientů a vytvořil přes stovku webů a některé z nich dlouhodobě spravuji.

Projekty

eHosting — zajišťuje hostingové služby pro webové stránky, provoz serverů a registraci a správu doménových jmen pro stovky klientů.
Z 50% vlastní projekt od roku 2003 až do roku 2013, který vznikl na základě mého nápadu. Společně s kolegou se nám podařilo dosáhnout plnou automatizací vynikajícího poměru práce/zisk.

Díky tomuto projektu jsem získal přes 10 let zkušeností v tomto oboru.


Slevopolis — portál nabízející hromadné slevy.

Dnes už neexistující projekt, který v roce 2015 podlehl silné konkurenci a jiným interním vlivům.


Můj blog Výlety s dětmi, který vznikl za účelem podělit se o zážitky a zkušenosti z výletů a nabídnout tak všem ostatním inspiraci kam vyrazit.

Vybraní klienti

Pro níže uvedené klienty jsem převážně dlouhodobě pracoval nebo ještě pracuji.

Autosalony FORDBobová dráha ProsekBen & Jerry'sČeská akademie zemědělských vědLargenLes Moules Belgian Beer RestaurantPyrocom a.s.Česko zpíváSlevopolisSsangYong

Tento web využívá soubory cookies a jeho užíváním s tím souhlasíte.

Mapa stránek | RSS

© 2002 - 2021 Ondřej Kocman — Všechna práva vyhrazena.