Ondřej KocmanBlog → Vždy se najde někdo, kdo to udělá levněji

Vždy se najde někdo, kdo to udělá levněji

Vždy se najde někdo, kdo to udělá levněji

„Kamaráda dcera Lenka to studuje na škole, tak ti ten web přes víkend udělá a umí i ten Facebook a všechno tě to vyjde na pár korun.“

I tímto způsobem je možné si zařídit web a související služby. Ovšem ušetřená koruna na začátku se nemusí pokaždé vyplatit a to z několika důvodů.

  1. Pokud bude dělat web laik či nezkušený student, tak je téměř jisté, že ho neudělá technicky a obsahově správně. Což bývá pro každý úspěšný web zcela zásadní. Doporučuji proto v takovém případě vždy si svépomocí ověřit technickou kvalitu webu a zjistit, alespoň částečně, kvalitu odvedené práce. Kvalitu obsahu a správnost struktury webu tím sice nezjistíte, ale určitě vám to může mnohé napovědět.
  2. Samotným zhotovením a spuštěním webu to nekončí, ale začíná. Web je třeba udělat snadno vyhledatelným, známým a navštěvovaným, tak aby vydělával. Což není jednoduché a lze zde snadno udělat mnoho zásadních chyb, které můžou jít následně složitě napravit. Bez dostatečných zkušeností a praxe to člověk jen stěží zvládne.
  3. Web by měl být vždy aktuální, růst, vyvíjet se a držet krok s dobou a je dobré s tím počítat už od začátku.
  4. Web bude vaší vizitkou na internetu a nechcete mít přeci zfušovanou patlanici od študáka, být pro smích a hlavně nevydělávat.

Plánujete spuštění nového projektu, webu, propagace? Úvodní konzultace vám může výrazně ušetřit.

Cena by neměla být hlavním a jediným kritériem při výběru dodavatele.Ondřej Kocman

Související články

Publikováno 19. 9. 2018 20:32 Autor článku Ondřej Kocman

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+

Komentáře

  1. MK 14. 10. 2018 14:54

    Mám zkušenost s tím, že ti kteří chtějí co nejlevnější cenu, zároveň bývají potížisti a nerozumí rozdílu v kvalitě. Vysvětlit jim je to těžké a nakonec mě to stojí čas s komunikací a pak řeknou, že je to drahý.

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář

«

»


Tento web využívá soubory cookies a jeho užíváním s tím souhlasíte.

Mapa stránek | RSS

© 2002 - 2019 Ondřej Kocman — Všechna práva vyhrazena.