Ondřej KocmanSlužbyInternetový marketing → Správa PPC kampaní pro menší a střední projekty

Správa PPC kampaní pro menší a střední projekty

PPC reklama patří mezi velice účinné formy propagace na internetu. Oproti klasické bannerové reklamě se PPC reklama liší právě přesným zacílením na zákazníka, vyšším konverzním poměrem, svojí efektivností a přehledností.

Co to je vlastně PPC reklama?

Zkratka „PPC“ znamená anglicky „pay per click“ neboli „platba za kliknutí“. Jedná se tedy o internetovou reklamu, u které platíte pouze tehdy, když na ni návštěvník klikne — nikoli za zobrazení. Cena za jeden klik se většinou pohybuje v rozmezí od několika haléřů do několika korun.

Kde se PPC reklama zobrazuje?

Reklamy se zobrazují na přednostních místech ve vyhledávačích po zadání klíčového slova/spojení, nebo na jiných internetových stránkách s obsahem souvisejícím s vybranými klíčovými slovy. PPC reklamou tak oslovíte ty, kteří hledají to, co nabízíte popř. úzce související — to je jedna z hlavních výhod PPC reklamy.

Na kolik to vyjde?

Cena je vždy individuální a záleží na rozsahu a složitosti konkrétní PPC kampaně. Pro přehled se můžete podívat na příklady kalkulace PPC reklamy. Konkrétní cenu vám sdělím hned po seznámení se s projektem a požadovanými cíly.

Zadavatele PPC reklamy by měla zajímat především cena za konverzi — celkový rozpočet na kampaň není už tak důležitý.Ondřej Kocman

Proč si zvolit jako správce PPC kampaně právě mne?

Jak se mnou navazát spolupráci?

Kontaktujte mne, zjistíme možnosti spolupráce a domluvíme se na dalším postupu anebo si můžete objednat služby přímo z mého webu.

Ondřej Kocman

Ondřej Kocman — internetový marketing a strategie
Tel.: +420 777 185 806

Sledujte mě na Facebooku! Sledujte mě na Twitteru! Sledujte mě na Google+! Sledujte mě na Instagramu!

Tento web využívá soubory cookies a jeho užíváním s tím souhlasíte.

Mapa stránek | RSS

© 2002 - 2018 Ondřej Kocman — Všechna práva vyhrazena.